Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY KRAJOWE - USTKA

             

                  

 

  

  

  

  

  

  

OBÓZ PIŁKARSKI - FOOTBAL CAMP

3h treningów dziennie na Sali, murawie oraz na plaży!

Ośrodek Wczasowy

Polska, Ustka

wiek uczestników: 10-17 lat


OBÓZ PIŁKARSKI - FOOTBAL CAMP
Wiek uczestników: 10-17 lat

Miejscowość: Ustka

Terminy i ceny:

30.06-11.07.2010 - 1399 zł | Sprzedaż zakończona

11.07-22.07.2010 - 1399 zł
22.07-02.08.2010 - 1399 zł

02.08-13.08.2010 - 1399 zł

13.08-20.08.2010 - 899 zł

 
3h treningów dziennie na Sali, murawie oraz na plaży!

Treningi prowadzone są przez dyplomowanego instruktora piłki nożnej, również trenera dzieci w wieku 10 - 14 lat klubu LECH POZNAŃ

Obóz przeznaczony dla dzieci i młodzieży, która zaczyna swoją sportową przygodę z piłką nożną, ale także dla tych co już pierwsze treningi maja za sobą.
W programie również STREET SOCCER! piłka nożna na nawierzchni asfaltowej ze specjalnie przeznaczoną do tego celu piłką oraz bramkami :) Każdy trening jest poprzedzony poprawną rozgrzewką oraz stretchingiem – ćwiczeniami rozciągającymi. Zaplanowane zostały także ćwiczenia kształtujące szybkość, treningi koordynacyjne i szybkościowe.
 
Na początek…

Zapoznanie z poziomem umiejętności poszczególnych uczestników obozu poprzez zabawy z piłką oraz różne formy gry. Rozgrzewka z wykorzystaniem elementów prowadzenia piłki, wyścigi rzędów, gra zadaniowa, konkurs celności.

Sprzęt

Zapewniamy profesjonalny sprzęt dla naszych uczestników. Każdy z uczestników otrzyma piłkę nożną (na czas trwania obozu), w naszym "zapleczu" znajdują się również znaczniki, kapsle, pachołki, przenośne bramki na treningi na plaży oraz inny niezbędny sprzęt do przeprowadzenia profesjonalnego treningu. Zajęcia odbywają się na murawie, sali sportowej oraz na plaży.

Nauczanie uderzenia piłki

Gry i zabawy doskonalące panowanie nad piłką. Wyścigi rzędów ze slalomem i elementem uderzenia wewnętrzną częścią stopy, gra „do 5 podań”, gra 3x3, zabawa doskonaląca prowadzenie piłki „numery”. Technika biegu. Technika uderzenia piłki prostym podbiciem.

Dzień tricków piłkarskich.

Konkurs żonglerki w różnych formach, pokaz najbardziej widowiskowych zwodów i sztuczek (pliki filmowe), nauczanie najpopularniejszych sztuczek, prezentacja przez zawodników własnych tricków, wykorzystanie sztuczek podczas gry.

Turniej street soccera.

Omówienie podstawowych zasad piłki nożnej ulicznej i najważniejszych różnic z przepisami piłki nożnej.

Kształtowanie koordynacji ruchowej.

Technika gry głową, doskonalenie dryblingu, gry i zabawy z elementem szybkości.

Taktyka

Zapoznanie z podstawami taktyki. Warianty rozegrania stałych fragmentów gry.

Gry i zabawy piłkarskie

Zabawa bieżna „lawina”, gra „kto strzeli więcej”, zabawa „która dwójka więcej”, zabawa „do wielu bramek”, gra na osiem bramek, konkurs żonglerki podsumowujący obóz.

I wiele innych!

Zajęcia łucznicze

Spróbujecie swoich sił w strzelaniu do tarcz.

Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego

Całodzienna wyprawa do Krainy Wody, Wiatru i Piasku.

Dodatkowe atrakcje:

Gry i zabawy na orientacje znane jako INO, Podchody z walkie talkie, gry Playstation i maty taneczne DDR, twister, karaoke, Beach party, obozowy you can dance, dyskoteki tematyczne, plażowanie i kąpiele morskie, uroczyste zakończenie i podsumowanie obozu.
 
Opcje dodatkowe – dla chętnych:

- Płytka ze zdjęciami z obozu 20 PLN
- Rest statkiem 15 PLN
 
ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy z pokojach 3 -4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek Wczasowy „Mewa” jest nowoczesnym obiektem znajdującym się na ogrodzonym terenie, w odległości około 500 m od piaszczystej plaży. Na jego bogatą infrastrukturę sportową składa się: basen, boisko plażowe do siatkówki i piłki nożnej, salę dyskotekową, nowoczesne studio fitness, stołówkę, miejsce na ognisko i grill, plac zabaw, kawiarenkę pod chmurką. Obiekt wyposażony jest również w sprzęt świetlicowy: telewizor, wideo, sprzęt dyskotekowy, komputer z internetem, stół do tenisa stołowego, bilard, piłkarzyki.

 

WYŻYWIENIE:
Trzy posiłki dziennie + podwieczorek na terenie ośrodka. Zaczynamy kolacją, kończymy obiadem. Uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę powrotną.
 

DOJAZD
Transport za dopłatą. Przejazd autokarem lub PKP pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce. Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się w wyznaczonych godzinach
 

CENA OBOZU ZAWIERA
Realizację bogatego programu, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz instruktorów, sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć, nagrody dla zwycięzców rywalizacji obozowej, wstęp do odwiedzanych miejsc, zakwaterowanie, wyżywienie 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW
 

CO ZABRAĆ
Wygodny strój do zajęć sportowych, obuwie sportowe do treningu na Sali oraz na murawie, grubsza bluza lub polar, ubranie przeciwdeszczowe, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, nakrycie głowy, latarkę, notatnik i przybory do pisania, legitymację szkolną.
 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved