Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY KRAJOWE - NOWĘCIN k. Łeby

     

        

 

  

 

             

 

             

 

OBÓZ REKREACYJNY

+ warsztaty: Jeździeckie ABC, Tenis Ziemny, Piłka Nożna

Prywatny Pensjonat

Polska, Nowęcin k. Łeby

wiek uczestników: 7-14 lat i 15-18 lat


NOWĘCIN k. ŁEBY
KOLONIE /7-14 lat/, OBÓZ /15-18 lat/

1/ Obozy rekreacyjne lub
2/ „I ty zostaniesz Smolarkiem …” czyli – warsztat piłki nożnej
3/ Jeździeckie ABC
4/Tenis ziemny

NOWĘCIN

- miejscowość przepięknie położona nad jeziorem Sarbsko na przedmieściach Łeby – popularnego ośrodka turystyczno-wypoczynkowego na Wybrzeżu Słowińskim. Plaża w Łebie należy do najszerszych i najdłuższych na naszym wybrzeżu. Dodatkową atrakcją są przybrzeżne jeziora Łebsko i Sarbsko. Jezioro Łebsko i oddzielająca ją od morza Mierzeja Łebska są częścią Słowińskiego Parku Narodowego, którego największą osobliwością są ruchome wydmy o wysokości do 50 metrów, tworzące rozległą piaszczystą pustynię i zasypujące sąsiedni las. Od znanej miejscowości wczasowej Łeby oddalony o ok. 1,5 km.

ZAKWATEROWANIE

prywatny pensjonat, pokoje 3, 4,5 - osobowe, wyposażone standardowo, z łazienkami lub z łazienką na dwa pokoje. Pensjonat dysponuje świetlicą z TV i stołem do ping-ponga, stołówką, boiskiem sportowym. Do morza ok. 1500 metrów, do jeziora i stadniny ok. 1000 metrów. Z Nowęcina do Łeby (na plażę) istnieje możliwość przejazdu busem, cena ok. 1,5 zł.

WYŻYWIENIE

w stołówce pensjonatu: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek), pierwsze świadczenie: śniadanie w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie: kolacja oraz suchy prowiant w ostatnim dniu turnusu.

TRANSPORT:

PKP + autokar. Wyjazd pociągiem wieczorem w dniu rozpoczęcia turnusu, powrót rano w dniu zakończenia turnusu; na trasie dworzec PKP – ośrodek – dworzec PKP – przejazd autokarem. Wyjazd z Warszawy, Włocławka, Torunia, Bydgoszczy + 80 zł, z Łodzi + 90 zł, z Krakowa, Katowic, Chorzowa, Bytomia, Częstochowy + 140 zł, z Lublina busem do Warszawy i dalej PKP + 140 zł, (wyjazdy z danej miejscowości realizowane przy zgłoszeniu się minimum 7 osób); informacje o zbiórce najpóźniej 7 dni przed turnusem na www.

PROGRAM – wspólny dla wszystkich:

1. wycieczka krajoznawcza do Słowińskiego Parku Narodowego na ruchome wydmy - unikalną atrakcję w skali europejskiej, wejście na Górę Łącka, zabawy, kąpiel w morzu, powrót "Kolejką Bajkową",
2. wycieczka autokarowa do Trójmiasta, w programie: Muzeum Oceanograficzne, katedra w Oliwie, Bazylika, Dwór Artusa, molo w Sopocie) ,
3. rejs statkiem po morzu,
4. wizyta w Muzeum – Motyle Świata,
5. wizyta w Ogrodzie Ornitologicznym ,
6. kąpiele w morzu pod opieką ratownika,
7. imprezy sportowe i rekreacyjne: piłka siatkowa, piłka nożna, pływanie na kajakach na jeziorze, bieg terenie,
8. konkursy i turnieje, wycieczki piesze, wieczorne ogniska z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki .

Powyższy program można uzupełnić o następujące WARSZTATY ZAJĘĆ:

1. WARSZTAT TENISA ZIEMNEGO – (8 godzin zajęć) – poznanie przepisów gry, prawidłowa postawa, sposoby poruszania się po korcie, nauka i doskonalenie gry w tenisa.

2. WARSZTAT – JEŹDZIECKIE ABC
(dla początkujących i jeżdżących samodzielnie); zajęcia praktyczne to 5 godzin jazdy konnej i 2 godziny jazdy bryczką oraz zajęcia teoretyczne (pielęgnacja konia, nauka siodłania, nauka lonżowania) – 5 godzin.

3. WARSZTAT PIŁKI NOŻNEJ
– poznanie przepisów gry w piłkę nożną, szkolenie umiejętności technicznych i taktycznych, doskonalenie gry w piłkę nożną (strzał, drybling, celność podania), zajęcia prowadzone przez wychowawcę – instruktora (ok. 10 godzin zajęć).
 

TERMINY

Turnus

rekreacyjny

Warsztaty

Jeździeckie

ABC

Warsztaty

Tenis

Ziemny

Warsztaty

Piłka

Nożna

28.06-12.07.2010

12.07-26.07.2010

26.07-09.08.2010

09.08-23.08.2010

1198 zł

+ 180 zł

+ 120 zł

+ 80  zł

 
W cenie:

- zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW (kwota gwarancyjna – 5000 zł), opieka wychowawcza, medyczna, ratownik, program turystyczno – rekreacyjny, transport.

Impreza fakultatywna:

- rejs statkiem na Bornholm - cena ok. 290 zł (wraz z biletami wstępów); w programie zwiedzanie z przewodnikiem wyspy Bornholm lub wizyta w Parku Wodnym Joboland.
 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved