Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY KRAJOWE - MURZASICHLE

               

  

 

  

  

  

  

   

   

TATRY EXTREME

Ośrodek Wczasowy U ZIOMKA

Polska, Murzasichle

Wiek uczestników: 12-18 lat


TATRY EXTREME
Wiek uczestników: 12-18 lat

Miejscowość: Murzasichle

Terminy i ceny:

02.07-13.07.2010 - 1399 zł | Sprzedaż zakończona
13.07-24.07.2010 - 1399 zł | Sprzedaż zakończona
24.07-04.08.2010 - 1399 zł | Sprzedaż zakończona
04.08-15.08.2010 - 1399 zł | Sprzedaż zakończona


Rafting przełomem Dunajca

Niezapomniane widoki i świetną zabawę zaoferuje wam ekstremalny spływ pontonami rzeką Dunajec. Każdy uczestnik spływu zostanie wyposażony w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło. Podczas spływu na każdym pontonie znajduje się ratownik. Ogromne emocje i spora dawka adrenaliny gwarantowaną!

Wycieczki szlakami Tatrzańskiego Parku Narodowego

Zdobycie Giewontu, Zdobycie Kasprowego Wierchu, Dolina Pięciu Stawów. Stopień trudności szlaków będzie dobrany do chęci i możliwości uczestników.

Paintball

Ubrani w specjalne kamuflujące mundury będziecie musieli zrobić wszystko aby nie być widocznym dla przeciwnika. Paintball to gry scenariuszowe, polegające na wykonywaniu konkretnych zadań takich, jak zdobycie flagi przeciwnika, konwój, terminator czy klasyczna walka na wyniszczenie drużyny przeciwnej.

Zajęcia wspinaczkowe

Jednym z elementów obozu będzie próba sił na skałkach, zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów. W trakcie zajęć dowiecie się co to asekuracja, jak budować stanowisko, nauczycie się podstawowych węzłów, wchodzenia po linie oraz niezbędnych zasad bezpieczeństwa.

Park linowy – dla odważnych!

Czeka na was ekstremalna przygoda w parku linowym! 15 stanowisk: różnego rodzaju mosty, kładki, belki, huśtawki, siatki, 3 zjazdy w tym ekstremalnie szybki: 50 metrowa tyrolką zakończona wielka siatką wraz z materacem. Zostaniecie wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny ( uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask ) i przeszkoleni z zasad posługiwania się nim. Następnie pokonując 2 dolne stacje treningowe zawieszone tuż nad ziemią, będziecie bezpiecznie poruszać się na platformach zawieszonych na wysokości od 5 do 11 m.

Orienteering, terenoznawstwo, INO

Nauczymy się sztuki orientacji w terenie, posługiwania się mapą i kompasem oraz GPS, sporządzania mapy terenu oraz własnego kompasu, wyznaczania kierunków świata za pomocą różnych metod, odczytywania znaków topograficznych, cała wiedza zostanie wystawiona na próbę w trakcie nocnych i dziennych zawodów na orientacje znanych jako INO w niesamowitej scenerii Tatr.

Łucznictwo

Nauczymy się strzelać z łuków sportowych do tarcz – konkurs z nagrodami.

Mokra frajda

Wizyta w jednym z największych parków wodnych w Polsce i jednym z najnowocześniejszych w Europie!

Dodatkowe atrakcje

 - W wolnej chwili podchody z walkie talkie, gry Playstation i maty taneczne DDR, twister, nocne wyścigi z walkie talkie, dyskoteki o różnych tematach 

ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy z pokojach 3 -4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek Wczasowy „U Ziomka” jest nowoczesnym obiektem znajdującym się na ogrodzonym terenie w Murzasichle. Na jego bogatą infrastrukturę sportową składa się: boisko do siatkówki, koszykówki, sala dyskotekowa, stołówkę, miejsce na ognisko i grill. Obiekt wyposażony jest również w sprzęt świetlicowy: telewizor, wideo, sprzęt dyskotekowy, stół do tenisa stołowego.

WYŻYWIENIE

Trzy posiłki dziennie + podwieczorek na terenie ośrodka. Zaczynamy kolacją, kończymy obiadem. Uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę powrotną.

DOJAZD

Transport za dopłatą – patrz tabela 1, strona ... Przejazd autokarem lub PKP pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce. Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się w wyznaczonych godzinach

CENA OBOZU ZAWIERA

Realizację bogatego programu, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz instruktorów, sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć, nagrody dla zwycięzców rywalizacji obozowej, wstęp do odwiedzanych miejsc, zakwaterowanie, wyżywienie 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW

CO ZABRAĆ

Wygodny strój do zajęć portowych, obuwie sportowe, obuwie do wycieczek pieszych, grubsza bluza lub polar, ubranie przeciwdeszczowe, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, nakrycie głowy, latarkę, notatnik i przybory do pisania, legitymację szkolną.
 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - Linki Kontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Lotnicze | Bilety Promowe | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010  All Rights Reserved