Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY KRAJOWE - MURZASICHLE

               

  

 

  

  

  

  

   

   

  

  

OBÓZ TAŃCA JAZZOWEGO

Ośrodek Wczasowy U ZIOMKA

Polska, Murzasichle

Wiek uczestników: 12-18 lat


OBÓZ TAŃCA JAZZOWEGO
Wiek uczestników: 12-18 lat

Miejscowość: Murzasichle


ZAKWATEROWANIE:

Mieszkamy z pokojach 3 -4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek Wczasowy „U Ziomka” jest nowoczesnym obiektem znajdującym się na ogrodzonym terenie w Murzasichle. Na jego bogatą infrastrukturę sportową składa się: boisko do siatkówki, koszykówki, salę dyskotekową, stołówkę, miejsce na ognisko i grill. Obiekt wyposażony jest również w sprzęt świetlicowy: telewizor, wideo, sprzęt dyskotekowy, stół do tenisa stołowego.

WYŻYWIENIE:

Trzy posiłki dziennie + podwieczorek na terenie ośrodka. Zaczynamy kolacją, kończymy obiadem. Uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę powrotną.
 
Terminy i ceny:

02.07-13.07.2010 - 1399 zł | Sprzedaż zakończona

13.07-24.07.2010 - 1399 zł
24.07-04.08.2010 - 1399 zł
04.08-15.08.2010 - 1399 zł  | Sprzedaż zakończona

 

Wszystkich chętnych, którzy chcą się poruszać przy jazzowych rytmach zapraszamy na urozmaicone zajęcia!
4h tańca dziennie!

 

Obóz tańca jazzowego

- przeznaczony jest dla osób początkujących oraz lekko zaawansowanych. Battement tendu, rond de jambe, roll, plie, izolacje, table top, pas de bourre, piruety jazzowe wszystko to poznacie na warsztatach jazzowych prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów. Finałem obozu będzie przygotowanie układou choreograficznego oraz występ przed publicznością.

Jazz jest to forma tańca powstała na skutek pojawienia się muzyki jazzowej, kojarzona z amerykańskim teatrem muzycznym zwanym musicalem. Taniec jazzowy łączy w sobie różne techniki i style tańca. Dzisiaj taniec jazzowy to jeden z najpopularniejszych i jeden z najbardziej efektownych stylów tańca. Polega na poruszaniu się według wewnętrznego rytmu, nie zawsze zgodnego z rytmem akompaniamentu muzycznego, a każda część ciała porusza się niezależnie, jakby tańczyła sama.

Nie zabraknie również zajęć z tańca współczesnego!

Taniec współczesny to połączenie elementów takich form tanecznych jak funky, jazz, balet oraz taniec współczesny rozumiany jako nieograniczona swoboda ruchów. Taniec ten pozwala zarówno poprawić kondycję fizyczną jak i funkcjonowanie psychiczne. Nabyte umiejętności taneczne wiążą się z estetycznym wyglądem, płynnością ruchu, co wprost prowadzi do polepszenia kontaktu z własnym ciałem i zyskaniem pewności siebie...

Funky street jazz!

Street Jazz to technika, w której spotykają się jazz klasyczny, hip-hop/newstyle, funky, electric boogie i break dance. Takie połączenie daje bardzo duże możliwości do tanecznego wyrazu, tworzenia urozmaiconych choreografii, jak również dzięki połączeniu różnych form – nie będzie to kurs monotonny. Z pewnością spotkamy się na kursie z techniką, z jaką mamy do czynienia w jazzie, izolacją tak dobrze znaną w hip hopie, jak i szybkością i dynamiką ruchów charakterystyczną dla funky. Taniec charakteryzuje się takimi elementami jak zatrzymania, gwałtowne ruchy, płynne przejścia i zejścia, balans ciałem – czyli pełna gama różnych kombinacji z jakimi spotykamy się w tańcu ulicznym.

Elementy Hip Hop

Taniec hip hop jest bardzo żywiołowy i dynamiczny, związany stylistycznie ze street dance (taniec ulicy). Pozwala wykorzystać swoje ciało niczym instrument by wyrazić siebie i odnaleźć w sobie energię. Jest to taniec, który daje wiele możliwości, styl dający maksimum swobody, dlatego nietrudno dostosować się do obowiązujących tu reguł. Jego upowszechnieniu sprzyjały realizacje teledysków i koncerty. Ten rodzaj tańca przyczynił się do powstania pochodnych technik hip-hopowych takich jak locking, popping, funk wykonawców z kręgu muzyki hip hop, soul, r'n'b, pop. Każdą figurę możemy interpretować jak tylko chcemy, możemy stworzyć swój indywidualny styl, który w pełni wyrazi Nas oraz Nasze uczucia. Oczywiście jak w każdym tańcu trzeba trzymać się pewnego kanonu – niesamowity efekt hip – hopowego stylu osiąga się stosując między innymi tak zwane izolacje, umiejętne wykorzystanie przepony i przede wszystkim, taniec na nisko ugiętych kolanach.

NOWOŚĆ! Hip Hop Lady Styling!

Opis zajęć zgodny z opisem hip hopu. Różnica leży w tym, iż jest to kobieca odmiana hip-hopu, bardziej zmysłowa i zalotna.
 
Rafting przełomem Dunajca

Niezapomniane widoki i świetną zabawę zaoferuje wam ekstremalny spływ pontonami rzeką Dunajec. Każdy uczestnik spływu zostanie wyposażony w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło. Podczas spływu na każdym pontonie znajduje się ratownik. Ogromne emocje i spora dawka adrenaliny gwarantowaną!

Zajęcia łucznicze

Spróbujecie swoich sił w strzelaniu do tarcz.

Mokra frajda

Wizyta w jednym z największych parków wodnych w Polsce i jednym z najnowocześniejszych w Europie!

Wycieczki szlakami Tatrzańskiego Parku Narodowego
oraz w Zakopanem
Wędrówka w Dolinie Kościeliskiej, wizyta w schronisku Ornak, eksploracja Jaskini Mroźnej, Wąwóz Kraków. Zwiedzanie Zakopanego.

 

DODATKOWE ATRAKCJE:
- Nauka posługiwania się GPS
- Podchody z walkie talkie
- Gry Playstation
- Maty taneczne DDR
- Twister, karaoke, warsztaty plastyczne, dyskoteki tematyczne
- Uroczyste zakończenie i podsumowanie obozu.

Opcje dodatkowe – dla chętnych:

- płytka ze zdjęciami z obozu 20 PLN

CO ZABRAĆ

Ubiór: Spodnie dresowe, luźna góra (koszulka, bluza dresowa). Tańczy się na boso. Prosimy o zadbanie o ciepłe skarpety, ocieplacze potrzebne do rozgrzewki i relaksu. Ręcznik.

  
TRANSPORT

Transport za dopłatą. Przejazd autokarem lub PKP pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce. Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się w wyznaczonych godzinach
 - KATOWICE - 100 PLN
 - WROCŁAW - 130 PLN
 - POZNAŃ - 150 PLN
 - WARSZAWA - 150 PLN
 - ŁÓDŹ - 130 PLN
 - CZĘSTOCHOWA - 120 PLN
 - KRAKÓW - 80 PLN

Transport z poszczególnych miast organizowany przy minimum 6 osobach

 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - Linki Kontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Lotnicze | Bilety Promowe | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010  All Rights Reserved