Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

 

OFERTY KRAJOWE - MURZASICHLE

               

  

 

  

  

  

PRZYGODY JAMES’A BONDA

Misja Specjalna

Ośrodek Wczasowy U ZIOMKA

Polska, Murzasichle

Wiek uczestników: 7-13 lat


PRZYGODY JAMES’A BONDA – misja specjalna
Wiek uczestników: 7 - 13

Miejscowość: Murzasichle

Terminy i ceny:

02.07-13.07.2010 - 1399 zł
13.07-24.07.2010 - 1399 zł | Sprzedaż zakończona

24.07-04.08.2010 - 1399 zł
04.08-15.08.2010 - 1399 zł

 
Wyzwanie rzucone, czas rozpocząć misję. Założyć podsłuch czy wysłać szpiega, a może wykraść zaszyfrowane wiadomości? Brawurowe akcje i odważne rozwiązania… niekiedy tylko one prowadzą do celu. Spryt, pomysłowość, zaradność, zagadki i wskazówki. Wszystko to czeka na Was na obozie James’a Bonda – misja specjalna.
 
Przygody James’a Bonda to obóz oparty na detektywistycznej fabule nie tylko dla fanów filmowego agenta 007, ale także dla miłośników zagadek, odkrywania tajemnic i misji specjalnych. Uczestnicy wcielą się w rolę agenta służb specjalnych i w trakcie wielu gier i zabaw poznają tajniki pracy agenta. Posługiwanie się krótkofalówkami, tropienie śladów, rafting przełomem Dunajca, zjazdy na linach, sztuka przetrwania to tylko niektóre elementy programu jakie czekają na małych agentów!
 
Szyfry

Stosowanie szyfru ma jeden cel: powinno uniemożliwić niepowołanym osobom odczytanie informacji. Istnieje bardzo wiele sposobów szyfrowania, które różnią się odpornością na próby złamania. Wszyscy agenci poznają metody szyfrowania i odszyfrowania wiadomości.

Jak tropić, jak rozpoznawać ślady i tropy

Czym jest ślad, a czym jest trop? Co zrobić gdy tracimy trop? Jak poznać kiedy paliło się ognisko? Nauka tropienia jak i rozpoznawania śladów jest podstawowym szkoleniem każdego agenta.

Zajęcia wspinaczkowe

Niewiadomo jakie przeszkody czekają na agentów w trakcie misji dlatego każdy agent przejdzie specjalne szkolenie na skałkach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. W trakcie zajęć dowiedzą się co to asekuracja, jak budować stanowisko, nauczą się podstawowych węzłów, wchodzenia po linie oraz niezbędnych zasad bezpieczeństwa.

Orienteering, terenoznawstwo, INO

Każdy agent nauczy się sztuki orientacji w terenie, sporządzać mapy terenu, posługiwać kompasem oraz GPS, wyznaczać kierunki świata za pomocą różnych metod, odczytywać znaki topograficzne.

Survival – czyli szkoła przetrwania

Wszyscy agenci poznają tajniki przetrwania w każdych warunkach, nauczą się budować szałas, zdobywać drewno, rozpalać ognisko, zabezpieczać żywność przed dzikimi zwierzętami, skradać się i maskować.

Park linowy – wyprawa dla odważnych!

Na agentów czeka przygoda w parku linowym! 15 stanowisk: różnego rodzaju mosty, kładki, belki, huśtawki, siatki, 3 zjazdy w tym ekstremalnie szybki: 50 metrowa tyrolką zakończona wielka siatką wraz z materacem. Uczestnicy zostaną wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask ) i przeszkoleni z zasad posługiwania się nim. Następnie pokonując 2 dolne stacje treningowe zawieszone tuż nad ziemią, będziecie bezpiecznie poruszać się na platformach zawieszonych na wysokości od 5 do 11 m.

Rafting przełomem Dunajca

Niezapomniane widoki i świetną zabawę zaoferuje uczestnikom ekstremalny spływ pontonami rzeką Dunajec. Każdy uczestnik spływu zostanie wyposażony w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło. Podczas spływu na każdym pontonie znajduje się ratownik. Ogromne emocje i spora dawka adrenaliny gwarantowana!

Zajęcia łucznicze

Spróbujecie swoich sił w strzelaniu do tarcz.

Mokra frajda

Wizyta w jednym z największych parków wodnych w Polsce i jednym z najnowocześniejszych w Europie!

Wycieczki szlakami Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz w Zakopanem

Wędrówka w Dolinie Kościeliskiej, wizyta w schronisku Ornak, eksploracja Jaskini Mroźnej, Wąwóz Kraków. Zwiedzanie Zakopanego.
 
Dodatkowe atrakcje:

Nauka posługiwania się GPS, podchody z walkie talkie, gry Playstation i maty taneczne DDR, twister, karaoke, warsztaty plastyczne, dyskoteki tematyczne, uroczyste zakończenie i podsumowanie obozu.

Opcje dodatkowe – dla chętnych:

- Płytka ze zdjęciami z obozu 20 PLN
 
ZAKWATEROWANIE

Mieszkamy z pokojach 3 -4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek Wczasowy „U Ziomka” jest nowoczesnym obiektem znajdującym się na ogrodzonym terenie w Murzasichle. Na jego bogatą infrastrukturę sportową składa się: boisko do siatkówki, koszykówki, salę dyskotekową, stołówkę, miejsce na ognisko i grill. Obiekt wyposażony jest również w sprzęt świetlicowy: telewizor, wideo, sprzęt dyskotekowy, stół do tenisa stołowego.
 

WYŻYWIENIE
Trzy posiłki dziennie + podwieczorek na terenie ośrodka. Zaczynamy kolacją, kończymy obiadem. Uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę powrotną.
 

DOJAZD
Transport za dopłatą – patrz tabela 1, strona ... Przejazd autokarem lub PKP pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce. Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się w wyznaczonych godzinach
 

CENA OBOZU ZAWIERA
Realizację bogatego programu, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz instruktorów, sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć, nagrody dla zwycięzców rywalizacji obozowej, wstęp do odwiedzanych miejsc, zakwaterowanie, wyżywienie 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW
 

CO ZABRAĆ
Wygodny strój do zajęć portowych, obuwie sportowe, obuwie do wycieczek pieszych, grubsza bluza lub polar, ubranie przeciwdeszczowe, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, nakrycie głowy, latarkę, notatnik i przybory do pisania, legitymację szkolną.
  

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - Linki Kontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Lotnicze | Bilety Promowe | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010  All Rights Reserved