Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel

 

 

 

 

 

    

 

 

OFERTY KRAJOWE - KRZYŻE

               

                    

        

         

 

    

 

   

OBÓZ PIŁKI NOŻNEJ

Ośrodek Wypoczynkowy MAZURY

Polska, Krzyże

wiek uczestników: 12-17 lat


OBÓZ PIŁKI NOŻNEJ
 
Witam,
Może nie na EURO 2012 , ale później na pewno możesz reprezentować nasz
kraj na wielkiej sportowej imprezie. A po drodze Legia, Milan, Barcelona czy Celtik. Musisz spróbować ! A pierwszy krok to nasz wspólny wyjazd na Obóz Piłkarski organizowany przez EDULUZ. Fernando Torres, Cristiano Ronaldo, Ruud Van Nisterloy czy....Łukasz Podolski oni też tak zaczynali. Zapraszam.

Trener


Obozy piłki nożnej z EDULUZEM to czas zdobywania nowych umiejętności, nauka taktyki, poprawa kondycji i doskonalenie indywidualnych zdolności. Codzienny blok zajęć zawiera rozgrzewkę, trening techniki, taktyki i realizację zdobytych umiejętności w grach kontrolnych. Razem z trenerami przeanalizujecie filmy pokazujące zachowanie i opanowanie piłki przez największych piłkarzy świata, aby później trenować je na boisku. Będziecie mogli szkolić swoje indywidualne zdolności, ale również będziecie ćwiczyć grę zespołową. Nasi trenerzy zadbają o czas na rekreację i odzyskanie sił po trudach codziennych treningów. Na Klubie Filmowym obejrzycie najciekawsze mecze piłkarskie i największych w historii futbolu piłkarzy.
 
Wszystkie osoby należące do grupy piłki nożnej poza zajęciami profilowymi będą korzystać z dodatkowych zajęć i atrakcji ujętych w szczegółowym programie.
 
Obóz piłkarski poprowadzą współpracujący z naszym biurem trenerzy piłki nożnej charakteryzujący się dużym zaangażowaniem i doświadczeniem w prowadzeniu zajęć trenerskich i opiece nad dziećmi na obozach.
 

Turnusy: Wiek Lokalizacja: Cena:
II turnus: 06.07-19.07.2008 12-17 Krzyże 1660 pln | Sprzedaż zakończona

 
Cena obozu obejmuje:
-
zajęcia tematyczne, program dodatkowy
- zakwaterowanie
- wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek)
- transport *
- ubezpieczenie NNW
- opiekę lekarską

Transport:

Krzyże: z Warszawy do Krzyży dojazd autokarem lub busem
* dla uczestników z innych miejscowości niż Warszawa możliwość zorganizowania transportu za dopłatą.
 
Wszyscy uczestnicy OBOZU EDULUZ poza zajęciami tematycznymi w swoich grupach będą uczestniczyć w atrakcjach PROGRAMU DODATKOWEGO. Będą mogli również wybrać zajęcia spośród 6 WARSZTATÓW DLA WSZYSTKICH, które pozwolą spędzić czas w ulubiony i interesujący sposób.

   
LOKALIZACJA

“Krzyże – stara mazurska wieś położona w największej na Mazurach Puszczy Piskiej, nad zachodnim brzegiem jeziora Nidzkiego będącego początkiem zespołu połączonych kanałami Wielkich Jezior Mazurskich. Czyste jeziora, wiekowe drzewa i dziewicza przyroda zachęcają do odpoczynku w tych okolicach. Wieś ma w tej chwili charakter typowo letniskowy. Niedaleko stąd do leśniczówki Pranie, w której mieszkał i tworzył Konstanty Ildefons Gałczyński (5 km) oraz do mazurskich miejscowości, tętniących wakacyjnym i żeglarskim życiem - do Rucianego Nida (10 km) i do Mikołajek (25 km).

 
Jezioro Nidzkie otoczone jest ze wszystkich stron lasami Puszczy Piskiej, ciągnie się ogromnym wygiętym łukiem liczącym sobie aż 23 km. Na jego północy znajduje się Ruciane-Nida a na południu wieś Wiartel. Wraz z 13 wyspami tworzy niezapomniany krajobraz, a najpiękniejsze z nich to Płaski Ostrów, Mały Ostrów, Kępa, Wysoki Ostrów i Kalinowy Ostrów. Większość powierzchni jeziora zajmuje rezerwat krajobrazowy “Jezioro Nidzkie”.

Ośrodek Wypoczynkowy “MAZURY”

- położony jest 300 m od jeziora, na skraju Puszczy Piskiej w otoczeniu malowniczego lasu.Nad jeziorem ośrodek posiada własną plażę z ratownikiem oraz przystań żeglarską z kajakami, żaglówkami, rowerami wodnymi, deskami windsurfingowymi.

 
Na terenie ogrodzonego ośrodka znajdują się: budynek hotelowy, bungalowy, domki campingowe, świetlice, jadalnie i kawiarnia.
Do naszej dyspozycji będą boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, kort tenisowy, wypożyczalnia rowerów.

 
Zakwaterowanie:

- w budynku hotelowym w pokojach 2-4 osobowych z łazienkami.
 

LISTA RZECZY PODSTAWOWYCH DO ZABRANIA NA OBÓZ:
- ciepła bluza lub polar
- nieprzemakalna kurtka
- czapka z daszkiem lub chustka
- okulary przeciwsłoneczne
- strój kąpielowy, klapki
- wygodne obuwie sportowe
- ręczniki: pod prysznic i na plażę
- przybory toaletowe w kosmetyczce
- krem z filtrem UV
- mały plecak na wycieczki
- legitymacja szkolna
 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - Linki Kontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2008  All Rights Reserved