Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY KRAJOWE - JASTARNIA

 

          

 

   

 

OBÓZ WINDSURFINGOWY

Ośrodek Windsurfingu DRAGA

Polska, Jastarnia

wiek uczestników: 13-18 lat


Obóz Windsurfingowy

Wiek uczestników – od 13 lat
Miejscowość: Jastarnia
 

Lokalizacja
Ośrodek Windsurfingu DRAGA to kompleks wypoczynkowy zlokalizowany 300m od centrum miejscowości Jastarnia i tylko 30m od brzegu Zatoki Puckiej. Na terenie ośrodka działa renomowana szkoła Kite oraz Windsurfingu "Szkoła Zdrowia" Dr Lecha Powolnego. Nad samym brzegiem Zatoki, na przylądku surferów znajduje się bar PRZYSTAŃ 52. Wakacyjna atmosfera, uśmiechnięci surferzy i przepiękny widok. Wyjątkowy klimat w dzień i w nocy.
 

Zakwaterowanie:
Pensjonat "Draga" znajdujący się na terenie campinu oferujący pokoje 5 i 6 osobowe z łazienkami. Wyposażenie: tv-sat, sprzęt plażowy, lodówka, czajnik. Większość pokoi z balkonami i widokiem na zatokę. Dostępny jest aneks kuchenny, bar-smażalnia ryb, szkoła windsurfingu, internet, wiata grillowa, plac zabaw dla dzieci, taras z widokiem na Zatokę Pucką, wiata na sprzęt wodny oraz parking strzeżony.
 

Transport:
PKP Intercity Warszawa-Jastarnia/Jastarnia-Warszawa
 

Wyżywienie
Pełne FB (3 posiłki dziennie + podwieczorek)
Pierwsze świadczenie: kolacja w dniu przyjazdu
Ostatnie świadczenie: śniadanie w dniu wyjazdu.
 

PROGRAM

Windsurfing
Kurs Windsurfingu dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych windsurferów w wymiarze 3 godzin szkoleniowych dziennie prowadzonych przez licencjonowanych instruktorów ze Szkoły Zdrowia, którzy zadbają o szybkie postępy i sporo ostrej windsurfingowej akcji, a przede wszystkim będą czuwać nad bezpieczeństwem na wodzie. Zajęcia będą prowadzone w 5-7 osobowych grupach.
Zatoka Pucka jest najlepszym miejscem w Polsce i jednym z najlepszych w Europie do nauki pływania na windsurfingu. Płytka, ciepła woda, która rozciąga się na długości 1km od brzegu, małe fale, stały kierunek wiatru to atuty, których nie znajdziecie nigdzie indziej w naszym kraju ! Zapewniamy wszystko co potrzebne do nauki: na uczestników czekają najnowsze deski, pianki długie i krótkie a wszystko dobrane do wieku, wzrostu i umiejętności. Gwarantujemy, że nie zabraknie sprzętu!

Będzie obowiązywał podział na grupy zaawansowania:

Grupa początkująca:
- trymowanie sprzętu
- jazda na halsie
- zwroty przez sztag i rufę
- halsowanie pod wiatr
- start z plaży

Grupa zaawansowana:

- jazda w trapezie
- jazda w footstrapach
- start z wody
- jazda w ślizgu
- rufa w ślizgu
- elementy freestyle i speed
 
A co poza zajęciami na wodze ?

Oprócz uzupełnienia szkolenia czyli: zajęć teoretycznych i video-analizy zadbamy o to, żeby przypadkiem nikt się nie nudził - możliwości jest wiele, wiec każdy znajdzie cos dla siebie:
• Rowery - Będą do naszej dyspozycji, zatem czy w prawo czy w lewo zawsze jest gdzie pojechać, aby podziwiać uroki półwyspu helskiego.
• Ogniska i grille - tradycja na campingach, czyli intensywna integracja
• Oczywiście słynne dyskoteki na helu, czyli lekko nie będzie ;)

Co gdy nie będzie wiało ?

W 2 połowie wakacji wieje prawie zawsze ! ale gdyby się tak zdarzyło, to nie dopadnie Was nuda, a Wasza nauka nie stanie w miejscu !!! poznacie dyscypliny zbliżone do kite, takie jak: SURFING, SKIMBOARD, WAKEBOARD a z kolei ta wiedza pomoże Wam w późniejszym pływaniu na desce.
 

Termin:

25.07-31.07.2010
01.08-07.08.2010

CENA:
1440 zł


Informacje dodatkowe

Obóz przewidziany dla 20 uczestników, dla niepełnoletnich opieka wychowawcy. Na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy uczestnicy otrzymają drogą elektroniczną informację szczegółową z potwierdzeniem godzin odjazdu, powrotu, informacją o sugerowanym ekwipunku oraz telefonem kontaktowym do kierownika.
 
Cena zawiera:

Zakwaterowanie, transport, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, opiekę pedagogiczną, instruktorską i medyczną, wszystkie koszty związane z realizacją programu.
 
 

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved